De overhandiging van de koffiepakken aan de Voedselbank.
De overhandiging van de koffiepakken aan de Voedselbank. Arjen Gerritsma/Graphic Sound

Lionsclubs Nijkerk en Hoevelaken overhandigen wederom koffie aan voedselbank

12 maart 2025 om 10:25 Achtergrond

NIJKERK Vanmorgen zijn er honderden pakken Douwe Egberts koffie aan de voedselbank overhandigd. Deze grote berg koffie is tot stand gekomen door de Douwe Egberts puntenactie, die in de afgelopen winter is georganiseerd door de Lionsclubs; iedereen mocht haar Douwe Egberts punten inleveren bij de verschillende ophaalpunten. De Lions hebben dit verzameld en de punten zijn door de leden geteld.

,,Tussen vuilniszakken vol met punten vinden we ook regelmatig verrassingen”, zoals Perla punten, Flippo’s, wisselgeld en veel leuke briefjes van mensen die ons succes wensen’ aldus de Lions. Douwe Egberts heeft voor de berg punten die is ingezameld honderden pakken koffie ter beschikking gesteld. Dit seizoen werden de Lionsclubs geholpen doordat het inwisselen van Douwe Egberts punten bij Blokker niet meer mogelijk was. Doordat Douwe Egberts een discussie had met een aantal grote supermarkten was er voldoende voorraad. Douwe Egberts deed wederom een flinke duit in het zakje voor de Voedselbank

In Nederland is door alle Lionsclubs voor 750.000€ aan koffiepunten verzameld. De actie blijft dus jaarlijks heel succesvol. Niet alleen dragen de Lions en Douwe Egberts de voedselbanken in Nederland een warm hart toe; Iedereen doet mee; Alle punten tellen. De Lionsclubs Nijkerk en Hoevelaken bedanken iedereen die punten heeft gegeven, en alle anderen die hebben meegewerkt aan deze actie.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie