
SC Hoevelaken onderuit bij Renswoude
24 september 2023 om 09:21 VoetbalHOEVELAKEN SC Hoevelaken is de eerste wedstrijd niet ongeschonden door gekomen. In Renswoude werd het team met 2-0 verslagen, wat na de succesvolle bekercompetitie toch zeker teleurstellend is.
Hoevelaken had in de duels tot zaterdag nog geen treffer geïncasseerd, wat echter na zes minuten in de tweede helft ten einde kwam. Tot die tijd was Hoevelaken al een paar keer goed weggekomen. De thuisploeg was duidelijk feller en agressiever en daarmee had Hoevelaken moeite. Kansjes kreeg de formatie Van Rob van Diermen wel, maar de nauwkeurigheid ontbrak om echt aanspraak te maken op een treffer. Arjan Verhey zorgde er dus voor dat keeper Gijs Leebeek werd gepasseerd.
GEEN BAAT
In de tweede helft speelde Hoevelaken wel beter dan ervoor, maar halverwege liep de ploeg echt achter de feiten aan. Siem Kooistra was net te laat met een onderschepping en vloerde zijn tegenstander, wat resulteerde in een rode kaart. Daarop volgend scoorde Ruben Smit de 2-0 voor Renswoude. Met tien man gaf Hoevelaken niet op en ze gingen op zoek naar een beter resultaat. Het mocht echter niet baten, omdat Renswoude niet van plan was om iets weg te geven zaterdag. Daarmee startte de competitie voor Hoevelaken toch duidelijk minder dan verwacht na de voorbereiding. Volgende week volgt op eigen veld de herkansing als DEV Doorn op bezoek komt.


















