
Veensche Boys loopt zich stuk op Lunterense muur
26 maart 2022 om 22:28 VoetbalNIJKERKERVEEN Het duel tegen Lunteren werd met vertrouwen tegemoet gezien door Veensche Boys. Het resultaat viel zaterdag echter tegen, want waar eerder dit seizoen afgetekend werd gewonnen tegen Lunteren, eindigde het duel dit keer in 1-1.
De gastheren kozen voor een behoudende tactiek tegen Veensche Boys en trokken een stevige defensieve muur op voor het eigen doel. De 5-0 nederlaag in de beker en 7-0 in de competitie waren reden voor deze logische keuze. Veensche Boys had hier duidelijk moeite mee en wist weinig echt grote kansen te creëren. De druk op het doel werd echter voor de pauze wel beloond toen Lucas Mercera Yannick Bouw in staat stelde om de 0-1 aan te tekenen.
Na de thee bleef de druk van Veensche Boys groot, maar het gat in de defensie werd weinig gevonden. Een kopbal van Bouw had de beslissing kunnen zijn, maar die ging net langs de verkeerde kant van de paal. En toen kwam de onvermijdelijke kans voor Lunteren en tot schrik van iedereen van de Boys scoorde Jeffrey Pater de 1-1. Voor Veensche Boys was dit het sein om nog eens alles op alles te zetten. Het leidde niet tot winst, zelfs niet nadat de doelman van Lunteren met een rode kaart was weggestuurd en werd vervangen door een zeer jeugdige keeper.
De 1-1 eindstand was een grote teleurstelling, al was het achteraf genoeg om de koppositie te behouden, omdat ook concurrent ASV Dronten gelijk had gespeeld. Een kleine troost na een teleurstellend duel waar winst verdiend zou zijn geweest.



















