Afbeelding
Marion Zuurveen

Sloop van woningen aan Beverdam in Hoevelaken is begonnen

2 februari 2024 om 12:14 Nieuwbouw

HOEVELAKEN De sloop van woningen aan de Beverdam in Hoevelaken is vrijdag officieel van start gegaan. Op deze locatie, waar voorheen twintig woningen stonden, worden 36 nieuwe huurappartementen door Heijmans gebouwd.

De werkzaamheden gaan later dan gepland van start. ,,Door het winterse weer de afgelopen weken hebben de voorbereidende werkzaamheden wat vertraging opgelopen”, vertelde Petra van Schaick, adviseur communicatie van de Alliantie, eerder al aan deze krant. ,,Afgelopen week heeft het nutsbedrijf alle aansluitingen afgesloten en deze week zullen ze na verwachting alle werkzaamheden afronden. Dit is nodig om te starten met de sloopwerkzaamheden.”

Om het verkeer rondom de sloop- en bouwplaats in goede banen te leiden, geldt sinds maandag al een omleiding voor omwonenden en voor de Willem Farelschool. Deze omleiding wordt aangegeven met borden langs de weg. 

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie