Hoofdtrainer Bert van Hunenstijn (links) wordt de nieuwe hoofdtrainer van Sparta Nijkerk.
Hoofdtrainer Bert van Hunenstijn (links) wordt de nieuwe hoofdtrainer van Sparta Nijkerk. Henk Hutten

Bert van Hunenstijn wordt nieuwe hoofdtrainer van Sparta Nijkerk

18 oktober 2023 om 12:28 Voetbal

NIJKERK De 54-jarige Bert van Hunenstijn volgt komend seizoen Eric Speelziek op als trainer-coach van Sparta Nijkerk. Eerder deze maand liet Speelziek weten na dit seizoen te zullen vertrekken als hoofdtrainer. 

Van Hunenstijn was in het verleden onder andere actief als analist bij PEC Zwolle en als hoofdtrainer van Roda’46, SDC Putten, DVS’33 en HHC Hardenberg. In Hardenberg evenaarde hij zelfs, met een 2e plaats, de hoogste eindklassering ooit op 2e divisie niveau. ,,Bij vrijwel elke club waar hij hoofdtrainer was pakte hij een periodetitel en wist hij procesmatig een speelwijze te implementeren vanuit balbezit gedacht en passend bij de vereniging”, schrijft Sparta Nijkerk op haar website.

,,Na meerdere intensieve gesprekken met een aantal trainers werd ons duidelijk dat Bert heel goed in het plaatje past wat wij voor ogen hebben. We willen graag doorbouwen op een stevig fundament dat onder Eric Speelziek is neergelegd en volgende stappen maken met ruimte voor talent. Dit kwam overeen met de ambitie en werkwijze van Bert. We zijn dan ook zeer blij dat hij een tweejarig contract bij ons zal ondertekenen”, aldus de technische commissie van de club. 

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie