Afbeelding
Aalt Guliker

Hoevelaken en Terschuur in evenwicht

11 februari 2023 om 22:05 Voetbal

HOEVELAKEN Naar de derby in de derde klasse tussen sc Hoevelaken en Terschuurse Boys wordt altijd reikhalzend uitgekeken. De onderlinge rivaliteit is niet enorm groot, maar het is toch altijd een wedstrijd die meer geldt voor spelers en supporters. De versie van afgelopen zaterdag zal echter snel worden vergeten. Beide ploegen hielden elkaar dusdanig in evenwicht dat er weinig spektakel was te zien en het dus eindigde in een 0-0.

Voor Terschuurse Boys waren de belangen wellicht nog groter dan voor sc Hoevelaken. De gastheren moeten immers nog steeds voorzichtig naar beneden kijken op de ranglijst en kunnen punten goed gebruiken. Hoevelaken staat weliswaar tweede, maar heeft nauwelijks uitzicht op meer; koploper VVOP staat al twaalf punten voor.

Helaas voor de toeschouwers kende het onderlinge duel zaterdag niet veel hoogtepunten voor de doelen én dus was de 0-0 eindstand geheel in lijn hiermee. Er waren zeker pogingen om tot scoren te komen, maar veelal speelde het spel zich af op het middenveld. Beide ploegen waren dusdanig goed georganiseerd dat het voor de aanvallers een wat hopeloze middag werd. Uiteindelijk konden beide teams leven met de 0-0 en werd de gezelligheid en het vertier maar in het vervolg gezocht.

Mail de redactie
Meld een correctie

Rob Schoon
Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie