
KV Telstar/RJJ Keukens verwelkomt nieuwe hoofdcoach
11 januari 2026 om 14:00 KorfbalHOEVELAKEN Erwin van Dinter wordt vanaf het seizoen 2026/2027 de nieuwe hoofdtrainer/coach van KV Telstar/RJJ Keukens. Hij volgt Maarten de Jong op als hoofdcoach van de selectie.
De trainer uit Houten is momenteel nog actief als hoofdcoach bij Fiducia. ,,Zijn ruime ervaring, duidelijke visie en passie voor korfbal sluiten perfect aan bij de ambities van onze vereniging”, schrijft KV Telstar/RJJ Keukens in een persbericht.
GEEN ONBEKENDE
Erwin is geen onbekende voor Telstar. In zijn actieve korfbalcarrière kwam hij onder andere uit voor Victum uit Houten en speelde hij meerdere keren in competitieverband tegen Telstar. Hierdoor kent hij onze club en cultuur goed. ,,Met Erwin halen we niet alleen een ervaren trainer binnen, maar ook iemand die onze vereniging begrijpt en de ambitie deelt om verder te groeien. We zijn ervan overtuigd dat hij samen met de selectie mooie stappen gaat zetten,” aldus het bestuur.
Zaterdagavond 10 januari tekende Erwin zijn contract en werd hij van harte welkom geheten in het bijzijn van het bestuur en de selectie.






















