Het Sluishuys is in de collectie van tien Nijkerkse porseleinen huisjes opgenomen.
Het Sluishuys is in de collectie van tien Nijkerkse porseleinen huisjes opgenomen. Plus Nijkerk

Tien Nijkerkse porseleinen huisjes te sparen bij Plus Nijkerk

17 april 2026 om 11:23 Zakelijk

NIJKERK Afgelopen woensdag heeft Erik Hendriksen van restaurant ‘Het Sluishuys’ de giftbox met de tien Nijkerkse iconen als dank voor zijn medewerking aan de unieke spaaractie van Plus van den Hoven-Nijkerk in ontvangst genomen. Het Sluishuys is namelijk in de collectie van tien Nijkerkse porseleinen huisjes opgenomen, welke symbool staan voor de rijke historie en karakter van de stad Nijkerk.

Voor deze unieke spaaractie wordt een facebook-actie georganiseerd, waarbij iedereen die de actie op facebook liked, kans maakt op een dinerbon van 100 Euro voor een gezellige lunch of diner bij  “Het Sluishuys”. Op vrijdag 24 April wordt de winnaar via facebook bekend gemaakt.

Deze unieke spaaractie loopt zolang de voorraad strekt en de spelregels zijn eenvoudig. Bij elke 10 euro aan boodschappen ontvangt de klant 1 spaarzegel. Tegen inlevering van een volle spaarkaart ontvangt de klant een Nijkerks Icoon ter waarde van 14,99 nar keuze gratis.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie