(vlnr): Olivier Parmentier, Danny Postema, Ellis Traa en Stefan Schuurman.
(vlnr): Olivier Parmentier, Danny Postema, Ellis Traa en Stefan Schuurman. Lots Of Content

Zorgeloos fietsen met Opmaet: Een comfortabele fiets op maat gemaakt

26 maart 2025 om 13:00 Zakelijk

NIJKERK Fietsen geeft veel mensen plezier, maar een standaard fiets past niet iedereen. Opmaet Fietsen in Nijkerk staat voor gepersonaliseerde fietsen op maat. ,,Bij ons kun je een maatwerk fiets samenstellen die helemaal afgestemd is op je wensen. Voor alles is een maatwerk oplossing”, verzekert Olivier Parmentier.

door Marco Jansen

Opmaet Fietsen is de nieuwe naam van het bedrijf dat in april 2023 is opgezet door de Hoevelakense compagnons Olivier Parmentier (37) en Stefan Schuurman (34). Zij zijn gevestigd met showroom en werkplaats aan de Smitspol in Nijkerk. ,,We zijn begonnen als Spark Bike, maar die naam bleek niet beschrijvend genoeg. Opmaet Fietsen dekt de lading beter: we zijn een specialist in maatwerk en we maken een Nederlands product”, verklaart Parmentier de keuze voor een Nederlandse benaming. ,,Een Nederlandse naam past beter bij wie wij zijn. Een Nederlands bedrijf dat de fietsen in Nijkerk in elkaar zet in onze eigen werkplaats. We staan voor hoogwaardige, lokaal samengestelde kwaliteitsproducten.” Het Nijkerkse bedrijf wil de tijd nemen om de klant te helpen aan een fiets die echt past. ,,Bij ons stel je een veilige, comfortabele fiets samen die perfect aansluit op jouw wensen en rijcomfort. Van lekker zittend zadel, comfortabele lage opstap tot pedalen die passen bij jouw manier van fietsen. Dus geen standaard fiets met wat aanpassingen.”

MEDISCHE AANPASSINGEN

,,Met aanpassingen aan de fiets kunnen we mensen helpen met stabiliteitsproblemen of met medische problemen, bijvoorbeeld aan hun knie. Zo hebben we een speciaal soort zadelpen die naar achter kan worden gesteld om een trapbeweging comfortabeler te maken en beter met je voet bij de grond te kunnen. De zitting van het zadel wordt tien centimeter naar achteren geplaatst zonder dat het zadel hoger staat. Naast verschillende zadelpennen zijn er nog andere opties om het fietsen comfortabeler te maken. Zoals een speciaal pedaal om een kortere draaicirkel te maken en de beweging voor je knie prettiger te maken.”

PERSONALISEREN

Ook het personaliseren van de fiets is mogelijk. ,,Denk aan meerdere kleuren, maar ook de mogelijkheid om zelf een kleur te kiezen. Het maatwerk gaat steeds verder: ons doel is een leuke fiets samen te stellen met het juiste comfort. Onze missie is het fietsen voor iedereen toegankelijk maken.” In een dynamische fietsenmarkt laat Opmaet Fietsen sinds de start groei zien. ,,Dat hebben we te danken aan onze klanten die kunnen rekenen op echte betrokkenheid en uitgebreide service en dat ook waarderen.” Door te werken met premium onderdelen is ook een goede servicepartner gevonden. ,,De site fietsreparatie.nu heeft een landelijk netwerk van mobiele fietsenmakers. Via een aanvraag op onze site komt een servicemonteur met een busje bij je thuis.” Meer weten of een proefrit maken? Kom naar de showroom in Nijkerk.

Dit artikel wordt u aangeboden door Opmaet Fietsen. Smitspol 14-H 3861 RS Nijkerk. Contactgegevens: 033-3030268 info@opmaet fietsen.nl www.opmaetfietsen.nl.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie