De aanlegwerkzaamheden voor glasvezel zullen voorjaar 2024 beginnen.
De aanlegwerkzaamheden voor glasvezel zullen voorjaar 2024 beginnen. henk eertink fotograaf

Bedrijventerreinen in Nijkerk en Hoevelaken krijgen glasvezel

14 maart 2024 om 11:17 Zakelijk

NIJKERK Bij bedrijventerrein De Flier in Nijkerk en bedrijventerreinen Horstbeek in Hoevelaken, begint binnenkort de aanleg van glasvezel. In totaal wordt 14 kilometer gegraven en wordt 100 kilometer aan glasvezel uitgerold om de bedrijven te voorzien van een glasvezelaansluiting. ,,Dit betekent dat ondernemers in deze gebieden kunnen profiteren van snel en betrouwbaar internet, wat essentieel is voor hun dagelijkse bedrijfsvoering’’, meldt Glaspoort in een persbericht.

,,Het laten aansluiten van een glasvezelaansluiting in het bedrijfspand is kosteloos en brengt geen verplichtingen met zich mee. Indien ondernemers meteen gebruik willen maken van hun glasvezelaansluiting, kunnen zij terecht bij één van de bijna 30 serviceproviders die hun internet- en telecomdiensten aanbieden op het open netwerk van Glaspoort. Op de website van Glaspoort staat een overzicht van alle serviceproviders, waaronder Vodafone zakelijk, Heldenvannu en i4Networks.’’

VERWACHTE PERIODE AANLEG GLASVEZEL

De verwachting is dat de aanleg vanaf het tweede kwartaal dit jaar start. ,,Glaspoort levert een bijdrage aan de verdere ontwikkeling van de gemeente Nijkerk door de aanleg van een glasvezelnetwerk. Dit stimuleert niet alleen de lokale economie, maar draagt ook bij aan de leefbaarheid en duurzaamheid van de gemeente’’, aldus Glaspoort.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie