Foto ter illustratie
Foto ter illustratie Pixabay

Gemeente Nijkerk start onderzoek naar communicatievoorkeuren van inwoners

22 juni 2026 om 16:56 Politiek

NIJKERK Om beter inzicht te krijgen in de communicatievoorkeuren van inwoners, start de gemeente hier een onderzoek naar. ,,Hoe blijven inwoners het liefst op de hoogte van nieuws en ontwikkelingen uit en over de gemeente Nijkerk? Via sociale media, de gemeentepagina, een nieuwsbrief of op een andere manier? En over welke onderwerpen lezen en horen inwoners graag?,’’ zijn vragen waar de gemeente middels een onderzoek op wil vinden. 

Met de uitkomsten van het onderzoek wil de gemeente haar communicatie verbeteren en beter laten aansluiten op de behoeften van de inwoners. In de vragenlijst wordt onder andere gevraagd of inwoners berichten van de gemeente zien, welke informatie inwoners belangrijk vinden en via welke kanalen zij informatie ontvangen.

BEREIKEN

Burgemeester Tinet de Jonge-Ruitenbeek: ,,Het is belangrijk dat we als gemeente weten wat er leeft in de samenleving. We willen onze inwoners ook zo goed mogelijk op de hoogte houden van wat er speelt in Hoevelaken, Nijkerkerveen en Nijkerk. Natuurlijk moeten we dan weten hoe we hen het best kunnen bereiken. Ik hoop dan ook dat zoveel mogelijk mensen de vragenlijst in zullen vullen.’’

ANONIEM

De gemeente nodigt alle inwoners uit om mee te doen aan het onderzoek. Dit kan tot en met 7 juli 2026 via de gemeentewebsite. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer zeven minuten en deelname is anoniem, laat de gemeente in een persbericht weten. De uitkomsten van het onderzoek worden na analyse van de resultaten geplaatst op de website van de Gemeente Nijkerk.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie