
Nijkerkse jongeren organiseren groot benefietdiner voor werkvakantie naar Servië
6 mei 2024 om 14:11 MaatschappelijkNIJKERK Aankomende zomer gaan vijftig jongeren uit de kerk De Fontein in Nijkerk op werkvakantie naar Servië. Hun doel is om hulp te bieden aan kinderen, gehandicapten en zigeuners. Om geld op te halen voor de werkzaamheden die de groep in Servië gaat verrichten, organiseren ze een groot benefietdiner.
Het benefietdiner vindt plaats op donderdag 13 juni. Het diner wordt verzorgd door Wijnand van der Ham (Wijnandkookt) en Rik van de Hazel. Het driegangendiner kost 65 euro, inclusief drankarrangement. De gehele opbrengst gaat naar de minderbedeelden in Servië.
DINER
,,De Fontein aan de Dominee Kuyperstraat 2 zal worden omgetoverd tot een restaurant waar we onze gasten zullen ontvangen”, laat de groep jongeren weten. Op donderdag 13 juni om 18.00 uur is de inloop. Het benefietdiner zal starten om 18.15 uur.
Aanmelden kan bij een van de deelnemers of via https://werkvakantiedefontein.nl/de-groep-concept/ of via info@werkvakantiedefontein.nl.
















