Afbeelding
Aalt Guliker

Voorbereidingen vijfentwintigste Men Indoor Nijkerk in volle gang

30 oktober 2022 om 20:27 Evenementen

NIJKERK Menclub De Lange Boom is de organiserende vereniging van de 25e editie van de grote Menindoor Nijkerk 2022. Het paardensportspektakel vindt plaats van donderdag 3 november tot en met de grote finale op zaterdagavond 5 november bij Manege Luxool.

Ondanks dat er voor potentiële deelnemers een extra handeling diende uitgevoerd te worden om hun inschrijving compleet te maken, waren er binnen tien minuten al 140 inschrijvingen binnen, waarna al snel mensen op de wachtlijst terecht kwamen. 

INSCHRIJVING Bernie Damen, winnaar enkelspan paard 2021, was vergeten zijn inschrijving compleet te maken, met als gevolg dat toen hij dat alsnog deed, hij een mail van de organisatie ontving waarbij tot zijn grote schrik vermeld werd dat hij op de wachtlijst terecht was gekomen. Gelukkig zijn er altijd nog wat verschuivingen door afmeldingen en kreeg Bernie later het heugelijke nieuws dat hij dit jaar ‘gewoon zijn titel kan gaan verdedigen’.

FINALE Zo’n 190 deelnemers zullen in twee verschillende basis parcoursen strijden voor die felbegeerde finaleplek op zaterdagavond. Tijdens de finale op zaterdagavond zal er een nog niet eerder vertoonde rubriek ten tonele verschijnen. Vanwege het 25-jarig bestaan van deze Menindoor zullen diverse grooms (de personen die tijdens de wedstrijd achterop de kar de boel in evenwicht moeten houden) het finale parcours gaan rijden met heuse quads. 

,,Ook dit belooft een waar spektakel te worden”, belooft de organisatie. De toegang is gratis.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie