
Hoevelaken in Franse sferen tijdens Vive Hoevelaken
12 mei 2024 om 08:30 EvenementenHOEVELAKEN ,,Mijn werkplek vandaag is Montmartre in mijn eigen woonplaats Hoevelaken”, aldus een enthousiaste Petra Tool, één van de deelnemers van het evenement Vive Hoevelaken. Het evenement vond zaterdag 11 mei voor de tweede keer plaats op de Brink in Hoevelaken.
door Gerrit Steen
Onder een heerlijk schijnend zonnetje werden de talrijke bezoekers ondergedompeld in de Franse sferen. Schilders, beeldhouwers, pottenbakkers en andere disciplines boden een kijkje achter de schermen. Ze lieten hun technieken zien en gaven uitleg over hun werkwijze.
SUPPORT
Naast de demonstraties was het ook mogelijk de kunst direct van de maker te kopen. Het evenement werd behalve door de Lionsclub gesteund door Collage Hoevelaken, de Kunstroute en Hartje Hoevelaken.




















