
Nijkerk on Ice gaat dit jaar niet door: geen ijsbaan op het Plein
14 november 2023 om 22:27 ActiviteitenNIJKERK Dit jaar komt er geen schaatsbaan in het centrum van Nijkerk. ,,Met spijt in ons hart moeten we jullie mededelen dat de tiende editie van de Nijkerkse ijsbaan dit jaar niet zal plaatsvinden”, laat de organisatie achter Nijkerk on Ice weten.
,,Ondanks onze inzet en enthousiasme hebben we geconstateerd dat we niet alles optimaal konden organiseren, waardoor we genoodzaakt zijn het evenement voor 2023 te annuleren. Als organisatie streven we naar een hoogwaardig evenement waar iedereen van kan genieten, en we nemen dit besluit met het oog op het leveren van kwaliteit. We begrijpen dat dit teleurstellend is voor de schaatsliefhebbers en betreuren het dat we dit jaar niet aan de verwachtingen kunnen voldoen”, aldus de organisatie.
VOLGEND JAAR
,,We willen benadrukken dat we als organisatie veel waarde hechten aan de betrokkenheid van vrijwilligers. Vrijwilligers vormen de kern van ons evenement, en we zijn dankbaar voor degenen die zich al hebben aangemeld of informatie hebben opgevraagd. Jullie inzet is essentieel voor het succes van de Nijkerkse IJsbaan.” De organisatie gaat niet bij de pakken neerzitten en kijkt stiekem al wel vooruit naar volgend jaar: ,,Hoewel we dit jaar een pas op de plaats moeten maken, kijken we vol energie uit naar 2024. Onze organisatie zal begin volgend jaar actief aan de slag gaan om de tiende editie van de Nijkerkse IJsbaan op de evenementenkalender te zetten.”
OPROEP
Nijkerk on Ice zegt geleerd te hebben van deze ervaring: ,,We beschouwen het als leerpunten om in de toekomst een nog beter evenement te kunnen organiseren. Om dit te realiseren, hebben we de steun van onze gemeenschap nodig. We roepen op tot de deelname van tenminste 80 vrijwilligers om alle aspecten van het evenement te kunnen invullen. We waarderen de steun van de inwoners van Nijkerk en kijken uit naar een prachtige editie in 2024.”

















