Afbeelding
Harry Koelewijn

Streams Brink42 feestelijk geopend

23 april 2022 om 18:39 Activiteiten

NIJKERK Streams Brink42 is zaterdagmiddag officieel geopend. Tussen 10.00 uur en 17.00 uur kon iedereen kennismaken met de nieuwe ontmoetingsplek.

De burgemeester was bij het openingsfeest aanwezig. Veel mensen kwamen op het feest af in het historisch pand ‘Huize De Brink’ op Brink 42 in Nijkerk.

Streams Brink42 is gelegen in hartje Nijkerk, volledig gerenoveerd en beschikt over een eigen lunchroom. De locatie bevat verder een creatieve ruimte en bibliotheek. Bij mooi weer is ook het zonneterras aan de achterzijde van het pand geopend. In de groene stadstuin is een dierenverblijf gelegen waar kippen en konijnen rondscharrelen. Verder is de kruidentuin weer in ere hersteld. Voor kinderen is er een kabouterspeurtocht.

Afbeelding
Afbeelding
Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie