Afbeelding
Harry Koelewijn

Mieke Bijl stopt bij peuterochtend

1 juli 2025 om 08:47 Achtergrond

NIJKERK Mieke Bijl is maandag uitgezwaaid na 25 jaar als vrijwilliger gewerkt te hebben in de Bibliotheek Nijkerk. Ze begon op de woensdagmiddagen met voorlezen, knutselen en wat kinderen verder leuk vinden. Ze deed dat met veel passie. 

door Harry Koelewijn

Vaste vrijwilligers Wouda en Dineke hadden een passelijk gedicht gemaakt en voorgelezen en werd haar een medaille omgehangen en kreeg ze een mooi boeket bloemen van het bestuur van de Bibliotheek. In 2010 is men gestart met de Speel-o-theek, natuurlijk ook met de nodige vrijwilligers. En vandaar uit is de Peuterochtend ontstaan. Op de woensdagen in de oneven weken is het gezellig met de peuters, ouders of grootouders. Aan het einde, (meestal het laatste kwartiertje) zat Mieke klaar om voor de peuters een spannend verhaal voor te lezen uit een prentenboek.

Na het verhaal werden de speelmuziekinstrumemtjes gepakt en werd er luidruchtig muziek gemaakt en mee gezongen. De Peuterochtend is nog steeds op zoek is naar nieuwe vrijwilligers. Een van de twee overgebleven vrijwilligers gaat eind dit jaar stoppen, en als er geen nieuwe vrijwilligers bijkomen stopt de laatste vrijwilliger ook. Dit zou het einde van de Peuterochtend betekenen. Er zijn in totaal vier vrijwilligers nodig. Geïnteresseerd geworden? Neem dan contact op met mevrouw Bakker 06-44039722 of mail naar: info@speelotheekpinoccio.nl

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie