Er kwam veel rook vrij bij de brand aan de Leembruggerweg.
Er kwam veel rook vrij bij de brand aan de Leembruggerweg. @Tim van Donkersgoed

Grote brand in kippenschuur in Putten; 30.000 kippen niet te redden

10 november 2022 om 09:08 Brand

PUTTEN In een kippenschuur aan de Leembruggerweg in Putten heeft donderdagochtend een grote brand gewoed. In de schuur zaten 30.000 kippen, die niet meer te redden waren. Bij de brand kwam veel rook vrij. Rond 9.00 uur werd het sein brand meester gegeven.

De brandweer kreeg donderdagochtend rond 8.45 uur de melding van een brand in een kippenschuur aan de Leembruggerweg. De brandweer was al snel met twee blusvoertuigen en materiaal voor de waterwinning onderweg naar de brand. De schuur stond volledig in brand. 

Er werd opgeschaald naar een grote brand en er kwam een derde blusvoertuig ter plaatse. Het ging om een schuur van 80 meter bij 25 meter met 30.000 kippen. De dieren waren helaas niet meer te redden. De brandweer bestreed de brand met twee blusvoertuigen en waterwagens. De oorzaak van de brand is (nog) onbekend.

Bekijk hieronder de video:

Afbeelding
Afbeelding
Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie