Afbeelding
Arjen Gerritsma

Sparta Nijkerk dartelt langs Kampong

19 november 2023 om 13:11 Voetbal

NIJKERK Het was een koude en natte middag op De Ebbenhorst zaterdag. De spelers van Sparta Nijkerk zorgden er echter voor dat de trouwe supporters toch enigszins werden verwarmd. Met name in de eerste helft speelde de ploeg erg sterk en overall was het een prima wedstrijd. Met als resultaat een afgetekende 4-1 overwinning op Kampong.

Vanaf het beginsignaal zochten de Spartanen de aanval en in het eerste half uur leidde dit tot diverse kansen met sterk spel. Dat moest beloond worden bedacht Jesse Buitenhuis. De middenvelder verlengde vorige week zijn contract en bezegelde dat met de verdiende 1-0. Toch kwam er nog een domper, want vijf minuten later stond de 1-1 op het scorebord. Een vrije trap van Milan Maintz verdween van grote afstand ineens in het doel, waarbij doelman Sem van Steenis de balk te laat zag om adequaat te kunnen reageren. Het leek even een teleurstellende ruststand te worden, maar net binnen de tijd werd Omar el Ghazouani gevloerd. Mark van der Weijden benutte de strafschop feilloos: 2-1.

In de extra tijd van de eerste helft werd het zelfs nog 3-1. Roy Bakkenes was de doelpuntenmaker na een mooi opgezette en dus afgeronde aanval van de Nijkerkers, zodat er toch een terecht ruststand was. Ook in de tweede helft was Sparta Nijkerk de bovenliggende ploeg, al was er meer controle en daarmee ook wat minder oogstrelende aanvallen. Kampong kon echter weinig uitrichten en dus zat de overwinning al vroeg in de spreekwoordelijke tas. Invaller Christos Ibrahim bracht in de slotfase met andere invallers weer wat nieuw elan en hij zorgde net voor het eindsignaal voor de 4-1 eindstand. ‘Een goede overwinning met bovenal voetbal dat de supporters graag zien’, viel te horen langs de lijn.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie