Afbeelding

NSC start goed met overwinning op Bennekom

24 september 2023 om 09:18 Voetbal

NIJKERK De bekercompetitie verliep niet succesvol, maar de reguliere competitie kende een prima start voor NSC. In Bennekom hadden de Nijkerkers het zwaar tegen de plaatselijke v.v., maar aan het einde was de stand 1-2 in het voordeel van NSC. Een uitstekend begin voor de ploeg van Ruud van de Geest.

In het eerste half uur was het duel vrijwel gelijkwaardig. Bennekom had wel meer de bal en drong wat aan, maar NSC was minstens zo gevaarlijk op de momenten dat zij ten aanval trokken. Youri Blom zorgde bij één van die aanvallen zelfs voor de 0-1 voorsprong voor NSC, wat voor Bennekom het teken was om het heft in handen te nemen. De druk nam toe en ook in de tweede helft moest NSC zwaar in de verdediging. 

DE DIEPTE IN 

De Nijkerkers hielden het lang vol, maar na zeventig minuten stond er toch 1-1 op het scorebord nadat Quincy Arends namens de thuisploeg scoorde. Bennekom wilde meer en bleef aanvallen. Het kreeg daarvoor echter de rekening gepresenteerd toen Coen Lieftink de diepte in werd gestuurd en beheerst scoorde. De 1-2 was een mooie opsteker voor NSC en in het restant van de wedstrijd kwam deze stand niet echt meer in gevaar.

Mail de redactie
Meld een correctie

Rob Schoon
Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie