Afbeelding
NSC Nijkerk

NSC eindigt week zonder hoofdtrainer en punten

3 december 2022 om 22:23 Voetbal

NIJKERK Het was een onrustige week op de NSC-Burcht, waarin uiteindelijk trainer Rob Hilbers op non-actief werd gesteld. Een overwinning op de zaterdag zou dan enorm welkom zijn, maar helaas lukte dat niet. NSC ging in de uitwedstrijd bij Argon met 3-1 onderuit. Met nog één speelronde voor de winterstop is het duidelijk dat NSC nu vooral even gebaat is bij rust.

De plaats van Hilbers op de bank werd zaterdag overgenomen door Jari Vedder. De ras-NSC-er zag zijn ploeg fel van start gaan met een goede kans voor Kevin van Essen. De doelman redde en langzaam nam de thuisploeg het initiatief over. NSC had daarbij de pech dat Argon wel doeltreffend was, want halverwege de eerste helft stond het 2-0 door treffers van Justin Schouten en Tygo Limburg. NSC moest in de achtervolging en deed dat gedreven.

In de tweede helft speelde het spel zich voornamelijk af op de speelhelft van Argon, al wist NSC (te) weinig echte mogelijkheden te creëren. De keren dat er wel echt gevaar was, stonden de paal of keeper Doezeman in de weg. En als het dan toch tegen zit, blijft dit doorgaan. Opnieuw eindigde NSC het duel niet met een volledig elftal; Bilal Tmim ontving eerst een gele kaart vanwege hands en enkele minuten later zijn tweede na commentaar. Toen Schouten vervolgens de 3-0 aantekende, was het duel zeker gespeeld. Dat Corné Parol de eindstand op 3-1 zette, was vooral voor de statistieken. 

De komende tijd zal NSC verder gaan bouwen om het tij te keren en te klimmen op de ranglijst. Dat er nog slechts één duel is voor de winterstop, uit tegen Olympia in Gouda, is wellicht welkom om rust te hervinden.

Vorige week werd hoofdtrainer Rob Hilbers op non-actief gezet bij NSC NIjkerk
Mail de redactie
Meld een correctie

Rob Schoon
Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie