Afbeelding
sc Hoevelaken

sc Hoevelaken onderuit tegen koploper Hooglanderveen

15 maart 2026 om 10:53 Voetbal

HOEVELAKEN Lang leek het erop dat Hoevelaken een verdiend punt zou overhouden aan de streekderby tegen Hooglanderveen. Het liep echter anders, want in de slotminuut wist Nick Versteegh zichzelf te kronen tot matchwinner namens de gasten. De nederlaag voor Hoevelaken betekent voor Hoevelaken dat ze op de ranglijst een beetje in niemandsland staan; weinig kans op promotieplaatsen en hetzelfde geldt voor de degradatiezone.

De ploeg uit het naburige Hooglanderveen liet in de eerste helft wel zien dat zij koploper zijn in de derde klasse en had volop het initiatief. Hoevelaken moest terug, maar had de linies dusdanig goed gesloten dat er weinig tot geen kansen voortkwamen uit het Veense offensief. Aanvallend wist Hoevelaken te weinig te brengen, dus een 0-0 ruststand was het logische gevolg.

Na rust deed Hoevelaken dat beter en werd het doel van Niels Hannesen nadrukkelijk gezocht. Dat leidde tot de 1-0 van Joost van den Heuvel die attent was na een corner. Hooglanderveen moest bijkomen van deze tegenslag, maar gaandeweg de tweede helft kwamen ze weer meer in de aanval. De 1-1 van Jesse van Dijk, tien minuten voor het einde, was terecht en zou een goede afspiegeling zijn van de wedstrijd. Daar dacht Nick Versteegh echter anders over, al blijft het de vraag of zijn treffer bewust was. De aanval over de rechterkant eindigde met zijn voorzet en deze verdween over doelman Dani van de Pol tegen de touwen. Met de 1-2 was Hooglanderveen uiteindelijk dik tevreden, waar Hoevelaken toch teleurgesteld was.

Mail de redactie
Meld een correctie

Rob Schoon
Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie