Afbeelding
sc Hoevelaken

Hoevelaken in tweede helft onderuit

28 september 2025 om 21:53 Voetbal

HOEVELAKEN Halverwege het duel tussen Hoevelaken en SO Soest was er nog niet gescoord, maar aan het eind van het duel stond er een 0-3 eindstand op het scorebord. Na de winst op Eemnes volgde voor sc Hoevelaken daarmee een nederlaag op eigen veld.

Al na enkele minuten bleek zaterdag dat Hoevelaken een moeilijke middag tegemoet kon zien op sportpark Kleinhoven. SO Soest bleek te beschikken over een behendige en beweeglijke ploeg, waar de thuisploeg uitermate vele moeilijkheden mee kende. Hoevelaken hield echter stand en wist ook aanvallend het één en ander te creëren, al bleek het in de in de eindfase van de aanval vaak net mis te gaan. Halverwege een stand van 0-0 was echter prima tussenstand.

Na de pauze ging het echter in het eerste kwartier, of eigenlijk tien minuten helemaal mis. Boaz van Woerkom en Thomas Koppers zorgden binnen vijf minuten voor de 0-2 tussenstand, waarna Bart Hooft er ook nog even 0-3 van maakte. Daarmee was de spanning volledig uit de wedstrijd. SO Soest controleerde het duel en sc Hoevelaken wist het tij niet te keren en de nederlaag was daarmee een feit.

Komende zaterdag gaat Hoevelaken op bezoek bij Olympia’25 op zoek naar herstel en een beter resultaat dan afgelopen zaterdag. Eenvoudig lijkt dit echter niet te worden want Olympia’25 won de eerste twee duels en wil daar waarschijnlijk een derde aan toevoegen. Het duel In Hilversum begint zaterdag om 14:30 uur

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie