Afbeelding

Hoevelaken nestelt zich in de top

7 oktober 2024 om 11:28 Voetbal

HOEVELAKEN Eigenlijk is het geen verrassing dat Hoevelaken zich na drie speelrondes zich in de top van de derde klasse heeft genesteld. De ploeg is immers vrijwel elk seizoen bovenin te vinden. Het was dit seizoen even afwachten of dat weer zou lukken, omdat de competitie veel nieuwe tegenstanders kent, maar door een 0-3 winst bij TOV staan de Hoevelakers op een nette tweede plaats.

In Baarn moest Hoevelaken het opnemen tegen TOV, wat de afkorting is voor voor ‘Tot Ons Vermaak’. De naam was voor de thuisploeg, maar het meetse vermaak werd in neerste instantie verzorgd door de uitploeg. Hoevelaken zetten TOV onder druk en dat leidde na ongeveer twintig minuten tot de 0-1 van Daan Vinke. Hij was attent met een bekeken schuiver na een scherpe voorzet van Roan Van de Pol. De thuisploeg wilde op eigen veld de eerste winstpartij boeken en nam gaandeweg het initiatief over.

Zoals wel vaker stond de organisatie bij Hoevelaken echter stevig en ondanks het aandringen van TOV werd het doel netjes schoon gehouden; Gijs Leebeek hoefde zelfs niet heel veel echt in actie te komen. In het slotkwartier van de wedstrijd werd de laatste dadendrang van TOV weggevaagd toen Roan van de Pol nu zelf wist te scoren. De stand kreeg zelfs nog een ruimer aanzien met de allesbeslissende 0-3 van Robin Elverding. Het ziet er naar uit dat Hoevelaken ook in de meer westelijk georiënteerde derde klasse mee gaat doen in de top dit seizoen.

Mail de redactie
Meld een correctie

Rob Schoon
Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie