Afbeelding
KV Telstar

Telstar/Schoonderbeek 1 sluit laatste wedstrijd af met winst

19 juni 2023 om 09:43 Korfbal

HOEVELAKEN Zaterdag 17 juni kon van tevoren al omschreven worden met de volgende woorden: hitte, fanatisme en afscheid. Op het weerbericht was namelijk te zien dat de laatste competitiewedstrijd van het seizoen gespeeld zou worden in de volle zon met 28 graden. Gelukkig vond dit plaats bij het eigen vertrouwde complex met het eigen publiek.

Ondanks dat er niks meer op het spel stond, was het fanatisme niet te ontbreken. Toen het fluitsignaal eenmaal geklonken had schoot Telstar 1 uit de startblokken, met gelijk in de eerste aanval een fraaie doorloopbal vanuit de welbekende openingsbal, de 1-0. Dit gebeurde helaas ook bij Exakwa 1, zij scoorde de 1-1 na een lange aanval met veel kansen. Hierdoor stonden er andere vakken in de aanval, het vak van Telstar had even wat opstartproblemen waardoor de goals niet wilden vallen. Na iets meer dan vijf minuten gingen ze toch door de mand, waardoor de thuisploeg op een 3-1 voorsprong kwam. Even later kwamen zelfs ook nog de 4-1 en 5-1 erbij op het scorebord.

Uiteindelijk liep de score uit tot een 7-3 met rust, Telstar wist het gaatje van vier punten goed te behouden. Hierdoor kon de tweede helft met een goed gevoel gestart worden, echter was het ook duidelijk dat Exakwa er een schepje bovenop zou doen om dichterbij te komen. Ondanks de hitte wisten Telstar en Exakwa het elkaar heel lastig te maken, vele ballen werden onderschept en de goals vlogen als broodjes over de toonbank. Een 9-3 in het voordeel van Telstar werd omgebogen in een 12-7 door Exakwa, zij kwamen steeds meer in de flow waar Telstar het lastig door kreeg. Uiteindelijk was dit voor hen te laat, waardoor Telstar in de gelegenheid was om publiekswissels in te brengen.

Sarah van der Meer en Vivian Hafkamp namen afscheid van dit team en de club, zij hebben er helaas voor gekozen om hun korfbalcarrière te stoppen. Telstar 1 wist uiteindelijk deze wedstrijd naar zich toe te trekken met een eindstand van 14-11, waardoor het team op de zevende plek eindigt in de poule.

Onder leiding van coaches Steven Brink en Herman van de Berg is het laatste deel van de veldcompetitie mooi geëindigd. Zij werden hartelijk bedankt voor hun inzet binnen de selectie. 

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie