BRIDGECURSUS VOOR BEGINNERS EN OEFENCLUB
1 januari 1900 om 00:00 Lokaal nieuwsBridge, een bijzonder boeiende denksport.
Bridge is een kaartspel, dat wereldwijd door miljoenen mensen thuis of in verenigingsverband wordt gespeeld. Het is een denksport voor jong en oud. Door het spel te leren en te spelen ontstaan er vaak nieuwe sociale contacten. De basisregels zijn eenvoudig te leren, maar het spel heeft een enorme diepgang.
De Stichting Bridge Leren gaat, in samenwerking met de Volksuniversiteit Nijkerk, in het komende najaar opnieuw de bridgecursus voor beginners geven. Tijdens de lessen wordt met behulp van audiovisuele apparatuur de lesstof op een moderne en begrijpelijke wijze gegeven. Al na enkele lessen wordt de theorie in de praktijk gebracht. Dus, men zit al snel aan de speeltafel het bridgespel te spelen en juist dat maakt het zo prettig om aan deze cursus deel te nemen. De deelnemers krijgen adviezen over lesboeken, oefen- en spelmateriaal. De cursus, waarvan het eerste deel uit 12 lessen bestaat, wordt op de woensdagavonden in een lokaal van het Corlaercollege te Nijkerk gegeven. De cursus start op woensdagavond 3 oktober 2012. Voor deze cursus kan men zich zowel als paar en als single opgeven. Het cursusgeld voor dit eerste deel is € 85,--. In januari 2013 start deel twee van de beginnerscursus. Men is niet verplicht om ook dit deel, waarvan kosten gelijke zijn aan het eerste deel, te volgen, maar het maakt de beginnerscursus voor de deelnemers wel compleet.
De evaring heeft geleerd dat mensen, nadat zij de beginnerscursus hebben gevolgd, wat moeite hebben om op eigen kracht hun kennis goed in de praktijk te brengen. Daarvoor moet je toch zeer regelmatig spelen en dat lukt niet altijd. Daarom is er een Oefenclub in het leven geroepen, die voor beginnende bridgers de mogelijkheid biedt om, in een aangepast tempo, te oefenen met mensen van ongeveer dezelfde sterkte. Tijdens de speelavonden wordt ook nog een half uur aan de theorie besteed. Ook voor de Oefenclub kan men zich als paar of single aanmelden. Niet in de laatste plaats is de Oefenclub voor velen een gezellig avondje bridgen op een ontspannen manier,!
Voor meer informatie en aanmelding kunt terecht bij cursusleider Jan Meuleman, telefoon 0341-560727 en de Volksuniversiteit Nijkerk. Ook op de website www.bridgeleren.nl, vindt u de nodige informatie.













