
Feestelijk afscheid van drie medewerkers bij BebrO met Wilfred Genee
30 maart 2026 om 11:15 ZakelijkHOEVELAKEN Op feestelijke wijze en in gezelschap van collega’s, familie en vrienden heeft het Hoevelakense bedrijf BebrO op vrijdag 27 maart afscheid genomen van de medewerkers Tom van Welie, Dirk Beekman en Walter Pulle. Tom gaat na bijna 24 jaar trouwe dienst een nieuwe commerciële uitdaging aan bij een ander bedrijf, Dirk gaat na bijna 17 jaar iets eerder met een wel verdiend pensioen en Walter wordt ook pensionaris na een dienstverband van bijna 9 jaar.
door Gerrit Steen
Grote verrassing was de komst van Wilfred Genee, de presentator van Vandaag Inside, die er op zijn geheel eigen wijze een dolle boel van maakte en het drietal na diverse polonaises feestelijk in de bloemetjes zette. Eigenaar Bart van den Berg is met zijn bedrijf BebrO in 1995 begonnen met het importeren van brommobielen uit Frankrijk van het merk Chatenet. Vanuit Hoevelaken werden de brommobielen over heel Nederland geleverd aan zowel particulieren als aan autobedrijven/dealers. Naast de verkoop was in Hoevelaken ook het onderhoud en de reparatie ondergebracht.
MINICAR-PARTS
In 2000 werden naast Chatenet ook andere merken brommobielen (Microcar, Ligier, JDM, Grecave) uit Frankrijk gehaald en verkocht. In dat jaar is er een start gemaakt met de verkoop van alle merken brommobiel onderdelen onder de naam Minicar-Parts. Eind 2024 zijn ze gestopt met het onderhoud en de verkoop van brommobielen om een praktische reden, de groei van de onderdelen verkoop had naast alle aandacht ook meer ruimte nodig, de werkplaats en de grote showroom werden magazijn.
TOM VAN WELIE
Bart van den Berg: ,,In 2002 kwam Tom van Welie als 20-jarig jochie bij ons werken. Startend als manusje van alles (auto poetsen, onderdelen in- en uitpakken, showroom stofzuigen etcetera) is hij uitgegroeid tot een volwaardig verkoper en chauffeur. Hij was op dat moment met zijn eigen auto nooit verder geweest als Utrecht. Het was voor hem dan ook even wennen, nu kent hij Nederland op zijn duimpje.”
Tom was onderweg of iets aan het verkopen, hij had een grote vrijheid van handelen. Dat veranderde ongeveer 1,5 jaar geleden toen BebrO stopte met verkoop van- en het onderhoud aan brommobielen. ,,We gingen ons concentreren op de verkoop van brommobiel onderdelen. Hij heeft het vervangend werk in het magazijn zeer positief opgepakt. Maar altijd binnen zonder zijn contactmomenten met klanten is niet zijn droom. Daardoor heeft Tom na bijna 24 jaar trouwe dienst besloten ergens anders zijn commerciële talenten te gaan gebruiken. Heel jammer maar ook heel begrijpelijk.”
DIRK BEEKMAN
Bart van den Berg: ,,Dirk Beekman, ook wel TERROR DIRK genoemd, heeft 17 jaar bij BebrO gewerkt. Hij heeft de mogelijkheid om iets eerder met pensioen te gaan en maakt daar nu gebruik van. In 2009 kwam Dirk Beekman als teamleider onderdelen. In die tijd was er nog weinig structuur bij ons en Dirk had veel ervaring opgedaan op het gebied van auto-onderdelen bij onder andere PON. Hij werd Als ‘zwaargewicht’ en met veel bombarie gepresenteerd als de oplossing voor ons maar liet ook meteen zien hoe het vak van onderdelenverkoper echt moest.”
Hij was inkoper/verkoper en ICT-specialist en had zodoende veel telefonisch contact met de buitenwereld. ,,Wij hebben altijd een open kantoor gehad en Dirk praat nogal duidelijk (hard). Na 17 jaar hebben enkele kantoorgenoten hierdoor zowel lichamelijke als geestelijke gehoorschade opgelopen. Zijn bijnaam Terror Dirk kwam tot uiting in de telefonische begroeting van voor hem soms wildvreemde contacten zoals ‘He mafkees’, ‘Lelijk oud mannetje’, ‘God gloeiende, gloeiende, Jan met de tram!’ of ‘U spreekt met de weledel gestelde heer Beekman’. Dirk kon zo boos worden dat de stoom uit z’n oren kwam tijdens een telefoongesprek. Hij had een iconische manier om een telefoongesprek te beëindigen, hij vroeg: ‘Weet je hoe de Belgische brandweer klinkt? En hing dan op met ‘tuut tuut tuut….’. Het heeft ons wat klanten gekost en ik heb ongetwijfeld financieel veel eerder met pensioen kunnen gaan als Dirk normaal had gedaan maar het is mij die extra jaren wel waard geweest.”
WALTER PULLE
Bart van den Berg: Walter Pulle is 9 jaar bij de BebrO in dienst geweest. Hij is de allereerste die bij de BebrO op 67-jarige leeftijd zijn pensioen haalt, waarvoor hulde! De combinatie van verkoper-chauffeur werd Tom te veel, daarom hebben we Walter in dienst genomen om hem bij het vervoer te ondersteunen. Hij heeft wel van alles binnen de firma gedaan maar heeft nauwelijks achter het stuur gezeten. Dit geeft wel aan hoe flexibel Walter in het leven staat. Hij is volgens onze klant Van de Vuurst bij ons uitgegroeid tot bijna de beste monteur op brommobiel gebied. Door zijn rijke arbeidsverleden is hij een door de wol geverfde verkoper en automonteur. Hij is eerlijk, maakt van zijn hart geen moordkuil, zegt zoals het is en laat zich niet voor een karretje spannen. Hij heeft een aanstekelijk accent, staat positief in het leven en houdt van een collegiale sfeer. Als hobby heeft hij onder meer kleiduivenschieten en kan als dartkampioen bij sportcafé De Slag ook goed met pijltjes overweg en spuugt ook niet in een biertje. Ik wens hem nog veel jaren in goede gezondheid toe.
De bijzonder geslaagde avond werd smakelijk omlijst door een heerlijk diner, verzorgd door de Hoevelakense culinarist Ruud Jansen.
VACATURE
Allround Orderpicker/Magazijnmedewerker (pt/ft)
Minicar-Parts is al meer dan 25 jaar dé specialist in onderdelen voor brommobielen. Wij zijn een familiebedrijf met een klein en hecht team, waar een informele en vertrouwde werksfeer centraal staat. Vanuit ons magazijn leveren wij via onze webwinkel aan klanten door heel Europa.
Door onze groei en vervanging van collega’s die met pensioen gaan zijn wij op zoek naar een nieuwe collega voor de lange termijn. Als allround magazijnmedewerker ben je een belangrijke schakel in ons logistieke proces.
Werkzaamheden zijn afwisselend
. Orderpicken van onderdelen
. Orders verpakken en verzendklaar maken
. Ontvangen en controleren van binnenkomende goederen
. Inboeken, labelen en opslaan van producten
. Klanten helpen aan de balie
Wie ben jij?
. Je werkt nauwkeurig en hebt oog voor detail
. Je bent gemotiveerd en steekt graag de handen uit de mouwen
. Je kunt zelfstandig werken en houdt overzicht
. Je bent fysiek in staat om magazijnwerk uit te voeren
. Je bent communicatief vaardig en klantvriendelijk
. Je kunt goed overweg met computers
Ervaring is niet vereist, maar je leert snel en pakt nieuwe werkzaamheden makkelijk op. Je bent op zoek naar een baan voor de langere termijn.
Wat bieden wij?
. Een afwisselende functie binnen een groeiend familiebedrijf
. Werken in een klein, gezellig en betrokken team
. Veel zelfstandigheid en verantwoordelijkheid
. Flexibele mogelijkheden: parttime of fulltime
. Werktijden in overleg
. Salaris rond de €2700 (op basis van fulltime)
. Reiskostenvergoeding
Neem contact op via peter@minicarparts.nl of bel 06 30173776.




















