Eerder kreeg wethouder Mariëlle Broekman symbolisch de sleutel overhandigd voor de werkzaamheden.
Eerder kreeg wethouder Mariëlle Broekman symbolisch de sleutel overhandigd voor de werkzaamheden. Gemeente Nijkerk

Nieuw gemeentehuis Nijkerk wordt 5 augustus in gebruik genomen

2 april 2024 om 15:43 Politiek

NIJKERK Het nieuwe gemeentehuis aan de Van ’t Hoffstraat in Nijkerk wordt maandag 5 augustus in gebruik genomen door de gemeente. Vanaf dat moment is het nieuwe gemeentehuis ook in gebruik voor inwoners. Naar een datum voor de officiële opening wordt nog gezocht.

door Wijnand Kooijmans

De verwachting is dat de aannemer het voormalige pand van de Rabobank aan de Van ’t Hoffstraat eind mei oplevert aan de gemeente. Van de beschikbare 10,8 miljoen euro is momenteel 10,6 miljoen euro uitgegeven. Hoewel nog enkele opdrachten moeten worden uitgevoerd, verwacht het college van burgemeester en wethouders wel binnen het totale beschikbare budget te blijven.

SUBSIDIE 

Inmiddels is bekend dat de aangevraagde 150.00 euro Dumava-subsidie definitief is verleend. Het gaat om een duurzaam maatschappelijk vastgoed subsidie. De benodigde werkzaamheden hiervoor zijn al grotendeels uitgevoerd.

Het college werkt nog aan een voorstel voor de extra vrijgekomen ruimte nu de Rabobank heeft besloten per 1 augustus het pand volledig te verlaten. De raad wordt hierover op korte termijn geïnformeerd.

Mail de redactie
Meld een correctie

Wijnand Kooijmans
Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie