
Najaarsconcert NSFC in de Kruiskerk
16 oktober 2026 om 10:02 MuziekNIJKERK Het Nijkerks Stedelijk Fanfarecorps houdt op zaterdag 31 oktober een najaarsconcert. Dit bestaat uit muzikale werken van het Fanfareorkest, Afslag Nijkerk en het Opleidingsorkest.
De jonge muzikanten openen het concert, waarbij er nog een intermezzo wordt verzorgt door het Nijkerks sax-ensemble. Marcel Wagenveld, voorzitter van NSFC: ,,Het is mooi te zien hoe de jonge muzikanten samen muziek maken bij het NSFC, dat is naast de muzieklessen een waardevolle aanvulling.”
In de pauze krijgen bezoekers een gratis drankje aangeboden. Na de pauze zal het fanfare orkest het podium betreden. Het orkest staat onder leiding van de nieuwe dirigent Bert Groothedde. Het orkest zal onder andere de volgende muziekstukken ten gehore brengen: Coldplay in Symphony, Spanish Dance (met Altsax solo). ,,We sluiten gezamenlijk af met het bekende Samba de Janeiro. Het NSFC ontmoet u graag bij dit najaarsconcert, kaarten zijn online verkrijgbaar via de website nsfc.nl/evenementen en voorafgaand aan het concert aan de zaal (voorkeur voor pinbetaling).
Volwassenen betalen voor een kaartje 12,50 euro, Jeugd 13-17 jaar 5 euro en jeugd t/m 12 jaar hebben gratis toegang. Het concert wordt gehouden in de Kruiskerk, Venestraat 44, Nijkerk. De zaal gaat open om 19.00uur en start om 19.30 uur.




















