
Echtpaar Beitler - van den Brink zestig jaar getrouwd
12 december 2025 om 08:05 MensenNIJKERK Op 02-12-1965 was het huwelijk van het echtpaar At en Truus Beitler - van den Brink. Deze week bezocht burgemeester Tinet de Jonge - Ruitenbeek het stel om stil te staan bij dit heugelijke feit.
At Beitler is 20 juli 1943 geboren in Amersfoort en Truus van de Brink 2 oktober 1943 in Nijkerk. Ze hebben elkaar ontmoet in het Sportfondsebad van Amersfoort.Wat zo leuk is vertelde meneer: ,,Het zwembad is jaren geleden gesloopt en zijn er op die locatie woningen gebouwd. Nu woont er in één van deze woningen een kleinzoon van ons.” Ze zijn in 4 december 1965 getrouwd in het gemeentehuis van Nijkerk. Hun trouwdag werd gekenmerkt door slecht decemberweer, maar het jawoord is hun mooiste herinnering samen. Het advies aan pasgetrouwde stellen? ‘Blijf elkaar trouw’.
Ze hebben samen drie zonen en zeven kleinkinderen. Meneer is begonnen als timmerman bij aannemer Beitler (geen familie) in Hoevelaken. Een tijdje later moest in dienst. Heeft tijdens zijn diensttijd, als er mogelijkheden waren gestudeerd in bouwkunde.Na diensttijd is hij bij architectenbureau van Beek in Nijkerk aan de slag gegaan.Hij had in het begin al gezegd dat hij niet de hele dag achter het tekenbord wil werken.Na een tijdje is hij aan de slag gegaan als opzichter en heeft dat veertig jaar gedaan. Hij heeft aan heel veel gebouwen in Nijkerk en omstreken meegewerkt.Hij is met zijn 60e (dat kon toen nog) met pensioen gegaan.
Mevrouw deed de huishouding en heeft ook in een winkel gewerkt. Meneer had als hobby puzzelen en genieten van het leven. Mevrouw deed naast haar huishouding aan handwerken. In 2018 zijn ze verhuisd vanuit Hoevelaken naar een aanleunwoning van Arkemeen. Hun jubileum hebben ze afgelopen week samen met hun (klein) kinderen gevierd in zalencentrum De Schakel.



















