Tot en met 19 oktober zal beeldend kunstenaar Gert Jan van Duinkerken op diverse plekken aanwezig zijn.
Tot en met 19 oktober zal beeldend kunstenaar Gert Jan van Duinkerken op diverse plekken aanwezig zijn. Harry Koelewijn

Kunstproject ‘Verhaal in Brons’ voor en door inwoners van Nijkerk gaat laatste week in

11 oktober 2024 om 18:53 Kunst

NIJKERK Het kunstproject ‘Verhaal in Brons’ voor en door de inwoners van de gemeente Nijkerk gaat zijn laatste week in. Van dinsdag 15 oktober tot en met zaterdag 19 oktober kunnen er nog ontwerpen worden gemaakt voor het kunstproject op de Brink 42 in Nijkerk. Het project is geopend van 10.00 tot 17.00 uur.

Deelnemers aan het project krijgen een klein stukje zacht steen waar zij een afbeelding in kunnen krassen. Deze afbeelding mag van alles zijn: een eigen idee, een bloem, een hartje, een merkje. Op de slotdag op 19 oktober zijn, naast de mogelijkheid om mee te doen aan het project, alvast ongeveer 35 bronzen platen te zien. Deze platen zijn gevuld met de ontwerpen die tot nu toe zijn gemaakt.

In de winter worden de platen samengesteld tot het uiteindelijke beeld. Dit beeld komt vervolgens in de loop van het voorjaar op een plek in de gemeente Nijkerk te staan.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie