
Veel vuur en rook bij brand op terrein milieustraat Nijkerk
25 juli 2024 om 05:53 BrandNIJKERK In de nacht van woensdag op donderdag rond 3.45 uur is er brand uitgebroken op de Mileustraat van de gemeente Nijkerk. Op het terrein was een uitslaande brand te zien. De brandweer schaalde op naar ‘middel brand’ en meerdere blusvoertuigen kwamen naar de Blekkerserf.
De brand en het blussen daarvan zorgde voor veel rookontwikkeling die zich verspreidde over de omgeving. Het betrof een afvalbrand van circa 100m2. Met behulp van een kraan is het afval uit elkaar getrokken om de brand goed te kunnen blussen.
De politie had de doodlopende straat afgezet. Door een pomp te plaatsen bij een sloot had de brandweer genoeg water om te blussen. Na ongeveer een uur hadden ze de brand uit. De rook bleef nog een tijdje hangen.

























