Voorbereidingen Hellas Dance Battle in volle gang

Nieuws

HOEVELAKEN - De voorbereidingen voor de Hellas Dance Battle zijn weer in volle gang. Op 19 januari kunnen al onze leden hun eigen choreagrafie laten zien in Zalencentrum De Haen te Hoevelaken.

Het is een creatieve battle, waarbij de dansers een zelfgemaakte choreografie laten zien aan het publiek én de vakjury. De dansen worden beoordeeld door een vak- en publieksjury. Zij letten op verschillende aspecten zoals uitvoering, dansplezier, technieken en originaliteit. De dans die de meeste punten heeft behaald in een categorie krijgt een prijs. Daarnaast is er ook een prijs voor de meest originele dans van de hele avond. In de pauze en na afloop kan jong en oud zich uitleven op de dansvloer tijdens de disco. De toegang voor dit evenement is 2 euro en start om 18.00 uur. De zaal gaat open om 17.45 uur. U bent van harte welkom.

advertentie