
sc Hoevelaken sluit jaar af met derde plek
10 december 2023 om 00:26 VoetbalHOEVELAKEN De competitie die voor sc Hoevelaken moeizaam startte, is met het ingaan van de winterstop goed afgesloten. De roodwitten wonnen op eigen veld met 2-0 van WAVV en daarmee veroverden ze de derde plaats. In het nieuwe jaar wordt de jacht op koploper Renswoude vervolgd in de strijd om promotie.
door Rob Schoon
Onder barre omstandigheden traden Hoevelaken en WAVV zaterdag aan; veel wind en regen bovengronds en het veld bij Hoevelaken was daardoor zwaar te bespelen. Toch startte de thuisploeg uitstekend, want na zeven minuten wist Daan Vinke de doelman van WAVV in een rechtstreeks duel te kloppen. Met een 1-0 voorsprong was het makkelijker voetballen en er waren kansen op meer. De gasten uit Wageningen lieten ook van zich horen, maar doelman Gijs Leebeek hield zijn doel netjes schoon.
Na de rust was het opnieuw Daan Vinke die betrekkelijk snel wist te scoren en met de 2-0 op zak liet Hoevelaken de teugels iets vieren. WAVV vocht zich in de wedstrijd op zoek naar een resultaat en Hoevelaken probeerde de score te verhogen in de tegenstoot. Ondanks de inzet van beide ploegen werd er niet meer gescoord en daar was Hoevelaken dik tevreden over. Een 2-0 overwinning betekent immers dat de ploeg met een goed gevoel aan de winterstop begint.




















