
Sparta Nijkerk sleept punt mee uit Woerden
13 oktober 2024 om 23:33 VoetbalNIJKERK Het is Sparta Nijkerk zaterdag niet gelukt om de tweede uitwinst op rij te boeken. Na de winst van vorige week op Urk, moesten de NIjkerkers genoegen nemen met één punt in Woerden. Daar mochten ze echter tevreden mee zijn, want Sportlust’46 had wellicht meer verdiend dan de 1-1.
door Rob Schoon
De start en eigenlijk vrijwel de eerste helft was van een goed niveau van de Nijkerkers. Na wat eerste schermutselingen was het Tyrone Fonville die Christos Ibrahim wegstuurde, die prima afrondde voor de 0-1. Dezelfde Ibrahim kreeg later zelfs de mogelijkheid om de score te verdubbelen. Zijn inzet vanaf elf meter, toegekend na een overtreding op Keven Sterling, werd echter gekeerd door doelman Stilanos Damkalis.
In de tweede helft gingen de Spartanen aanvankelijk door met druk zetten, maar na enkele minuten leek het vuur ineens te doven. De thuisploeg nam steeds meer het heft in handen en de Nijkerkers hadden weinig meer in te brengen. Sportlust’46 kreeg ook voldoende kansen om de score gelijk te trekken, maar doelman Bouwman, een verdediger of onzuiver mikken stonden dit in de weg. Tot ook Sportlust een strafschop kreeg na een overtreding van Bouwman. Oussama Lahri bleek koelbloedig en scoorde de 1-1. De thuisploeg ging op jacht naar meer, was er enkele keren heel erg dichtbij, maar gelukkig voor de Nijkerkers behaalden ze het eindsignaal met een 1-1 eindstand. Er was waarschijnlijk gehoopt op meer dan één punt, maar het bleek zaterdag het maximaal haalbare.




















