
Politie zoekt doorrijder na aanrijding op Berencamperweg
18 mei 2018 om 11:06 lokaalNIJKERK Op de Berencamperweg in Nijkerk heeft donderdag een ongeval plaatsgevonden waarbij één van de betrokken partijen is doorgereden in de richting van Zeewolde. De politie is op zoek naar de doorrijder en komt graag in contact met getuigen.
Volgens de politie heeft de aanrijding zoveel schade veroorzaakt, dat meerdere onderdelen van het doorgereden voertuig zijn achtergebleven. Uit onderzoek blijkt dat het vermoedelijk gaat om een witte personenauto van het merk Mitsubishi. Zowel de koplamp als een deel van de buitenspiegel en mogelijk één van de ruiten mist.
GETUIGEN De politie komt graag in contact met mensen die het ongeluk hebben zien gebeuren en meer kunnen vertellen over de identiteit van de inzittende. ,,Gezien de forse schade die aan de volledige linkerzijde van het voertuig zichtbaar moet zijn, kan het ook zijn dat het voertuig u later op de dag is opgevallen." Getuigen kunnen contact opnemen via 0900-8844.












