Daan Wassink en Rick Westerink: ,,In de showroom staat de koffie klaar."
Daan Wassink en Rick Westerink: ,,In de showroom staat de koffie klaar." Arnoud J Spaaij

Volop keuze en service bij nieuw inspiratiecentrum Sunreflex

3 juli 2024 om 17:33 Zakelijk

HOEVELAKEN De koffie staat er klaar. Belangrijk, want in het nieuwste inspiratiecentrum van Sunreflex kun je alle tijd nemen om een persoonlijke keuze te maken. Inspiratie opdoen voor de meest uitgebreide, stijlvolle en in elk geval perfect passende zonwering, horren en raamdecoraties. Persoonlijk advies en afgemonteerd in huis is het devies bij Sunreflex.

door Arnoud J Spaaij

Sunreflex in Hoevelaken is verhuisd. Gewoon een paar straten verderop ten opzichte van de vroegere locatie aan de Westerdorpstraat. Het is alweer enige tijd geleden en Sunreflex heeft op de nieuwe plek een zeer ruime en uitgebreide showroom aan de Oosterinslag 9 in Hoevelaken. 

Tot grote tevredenheid van eigenaar Rick Westerink: „Sunreflex bestaat al achtendertig jaar. Veel mensen kennen Sunreflex van de oude locatie. Tot september vorig jaar werd Sunreflex met veel kennis en kunde door Jacoliem Bos geleid. Wij zagen veel mogelijkheden en daarom heb ik Sunreflex kunnen overnemen. In aanvulling op de onderneming die ik al had en vooral ook voor de service die we extra kunnen bieden rondom montage en installatie.” 

Alles wat we kunnen leveren, kunnen we hier laten zien en demonstreren

De showroom aan de Oosterinslag is vijf dagen per week geopend. „Alles wat we kunnen leveren, kunnen we hier laten zien en demonstreren,“ vertelt Daan Wassink. „We hebben een uitgebreide collectie gordijnen, voorbeelden van zonweringen, horren en overal stalen van voor kleuren en materialen die leverbaar zijn.” 

MONTAGE

Wassink is het gezicht van Sunreflex in Hoevelaken tegenwoordig. „Ja”, beaamt Westerink, „Daan werkte al langer bij ons. Hij heeft enorm veel ervaring, monteerde inmiddels talloze zonweringen, horren en accessoires. Daar zijn we heel goed in, een goede montage is van wezenlijk belang voor de juiste werking. Het zorgt er uiteindelijk ook voor hoe je als gebruiker de bediening ervaart. Onze mensen zijn daarom goed geschoold door middel van extra cursussen in montage, ze hebben hun VCA-certificaten (veilig werken) en we werken met romazo garant, het keurmerk voor onze branche.” 


Materialen en kleuren in de showroom om te vergelijken. Foto: Arnoud J Spaaij.

Alle montagewerkzaamheden worden door eigen mensen van Sunreflex uitgevoerd. „We zijn dagelijks met meerdere montage-auto’s onderweg. De teams bestaan eigelijk altijd uit twee mensen die stuk voor stuk veel ervaring hebben”, zegt Wassink.

Bovendien, en daar zijn we een uitzondering in, maken wij na het inmeten een vrijblijvende offerte

BIJBEHOREND ADVIES

De zorg die Sunreflex besteedt aan goed advies, uitstekende kwalitatieve producten en gedegen montage is een bewuste keuze volgens Westerink: „Zo vaak kopen we als consument doorgaans geen zonwering of gordijnen. Dat doe je misschien maar een paar keer in je leven. Dus als consument is de kans klein dat je ervaring en kennis hiervan hebt. Daarom besteden wij veel aandacht aan de levering en bijbehorend advies. Natuurlijk kun je de keuze of je iets mooi vindt hier helemaal zelf maken. Die vrijheid bieden we ook. Bovendien, en daar zijn we een uitzondering in, maken wij na het inmeten een vrijblijvende offerte.” 

Een deel van de showroom is tot in detail ingericht met Luxaflex-producten. „Over het algemeen kennen mensen Luxaflex vooral van de verticale jaloezieën,“ vertelt Wassink. „Daarin is Luxaflex goed. Maar ze zijn ook goed in tal van andere producten. Daarvoor hebben wij een inspiratieshop van Luxaflex.“


De inspiratie shop van Luxaflex. Foto: Arnoud J Spaaij.

Eigenlijk is het meeste tegenwoordig dan ook wel elektrisch bediend

BEDIENING

De aandacht voor zoveel details maakt de service van Sunreflex compleet. „Vrijwel alle merken hebben een uitgebreide keuze in de mate van gemak als het om bediening gaat”, legt Wassink uit. „Dat kan nog altijd met de hand, maar er is ook steeds meer automatisch, tot volledige integratie in domotica.” Al die techniek kent voor Sunreflex geen geheimen. „We zijn Somfy-expert dealer. Somfy is bekend om de buismotor in zonneschermen en past ook de nieuwste trends toe. Denk aan volledig draadloos door toepassing van solar panels, eigenlijk is het meeste tegenwoordig dan ook wel elektrisch bediend.”

Sunreflex is van dinsdag tot en met vrijdag geopend van 10.00 tot 16.00 uur en op zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur. Zondag en maandag gesloten. Meer informatie: Sunreflex. Oosterinslag 9, 3871 AL Hoevelaken. Telefoon: 033 466 96 04. Website: www.sunreflex.nl.

Dit artikel wordt u aangeboden door Sunreflex. Ook profiteren van het grote bereik van de print- en online kanalen van Stad Nijkerk.nl? Neem dan contact op met Gemma Lijbers (06-53488564, g.lijbers@bdu.nl) of onze verkoopafdeling: tel. 0342-494260, verkoop.amersfoort@bdu.nl.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie