
Julin wint tekenwedstrijd van boekje Sjors sportief & creatief
20 februari 2023 om 11:17 MaatschappelijkNIJKERK Maandag 20 februari was de officiële aftrap van Sjors sportief & creatief in Kindcentrum De Spreng in Hoevelaken. Wethouder Audrey Rohen, Gert van de Veen van Nijkerk Sportief en Gezond en cultuurmakelaar Margreet Koele waren hierbij aanwezig.
Met Sjors Sportief en Creatief worden de ruim 3500 basissschoolleerlingen uit de gemeente uitgenodigd om kennis te maken met allerlei sportieve en creatieve aanbieders uit de gemeente Nijkerk om zo te ontdekken wat het beste bij de kinderen past. De kennismakingsactiviteiten van aanbieders zijn gebundeld in een kleurrijk en speels boekje dat is te vinden op https://nijkerksportiefengezond.nl/sjors-sportief-creatief/. De kinderen kunnen zich het hele jaar door online inschrijven bij 38 verschillende aanbieders voor leuke kennismakingsactiviteiten op het gebied van sport en cultuur.
DISCOZWEMMEN
De mooiste tekening van de tekenwedstrijd van Sjors werd gemaakt door Julin van der Goot uit groep 6 van De Spreng en daarmee hebben zij met de hele klas een avond disco zwemmen gewonnen en staat deze tekening op de voorzijde van de online flyer.
Bekijk hieronder de video van de lancering:



















