
Sponsoractie levert mooi bedrag op voor kampeerweek jongeren uit Hoevelaken en Georgië
2 april 2024 om 07:45 MaatschappelijkHOEVELAKEN Komende zomer gaat een aantal jongeren uit Hoevelaken een weekje kamperen met jongeren uit Georgië. Met ‘Nacht zonder Dak’ in september was er al een mooie start gemaakt om deze kampeerweek te realiseren. Afgelopen zaterdag vond er in Hoevelaken weer een nieuwe actie plaats om geld op te halen voor deze kampeerweek.
In het centrum van Hoevelaken waren er kleine activiteiten voor kinderen en konden er eieren gekocht worden. Ook was er een 24-uurs actie waarbij de deelnemende jongeren 24 uur niet aten en sliepen. Hierbij waren ze solidair met jongeren wereldwijd die dagelijks geen eten of een veilige slaapplaats hebben.
MOOIE OPBRENGST
,,Met deze nieuwe actie hebben we afgelopen weekend 3.700 euro opgehaald voor de kampeerweek deze zomer in Georgië”, vertelt Gerwin Duine, initiatiefnemer van dit project. ,,De deelnemende jongeren die niet sliepen en aten hadden sponsors gezocht binnen hun eigen netwerk en werden ook gesponsord door leden van De Eshof. Daarnaast was er ook een mooie opbrengst door de actie op de markt.”
Meer informatie over het jongerenproject in Georgië en over doneermogelijkheden is te verkrijgen per e-mail naar gerwin.esther@kpnmail.nl.





















