
Eindejaarsquiz Nijkerk vraag 8 gaat over de maand augustus: ‘wat is er te zien op deze foto?’
1 januari 2026 om 09:17 ActiviteitenNIJKERK Het jaar 2025 is voorbij. Er gebeurde weer van alles in en om Nijkerk. Daarom hebben we ook nu weer een eindejaarsquiz gemaakt om op een leuke manier terug te kijken op een bewogen jaar. De vragen zijn terug te vinden in de krant van 24 december. Online verschijnt elke dag een nieuwe vraag. In de Epaper (rechts bovenaan op onze site) kunt u ook alle vragen in één keer vinden.
Het is aan jou de uitdaging om te raden over welk onderwerp het ging. We geven steeds drie mogelijke antwoorden waarbij een letter hoort.
Met de goede antwoorden kun je een woord van twaalf letters vormen. Stuur dat woord voor 6 januari naar stad.nijkerk@bdu.nl, o.v.v. Eindejaarsquiz en maak kans op een cadeaubon ter waarde van 50 euro bij Niels Bistro & Bar, een Sony bluetooth speaker ter waarde van 99 euro (beschikbaar gesteld door Expert Nijkerk) en een Monopolyspel (aangeboden door Intertoys Nijkerk).
Vraag 8: ‘wat is er te zien op deze foto?’
.
K Buurthuis De Refter organiseerde de jaarlijkse Stadspicknick. Buurtbewoners genoten van lekkernijen, muziek en creatieve activiteiten. Het concept was eenvoudig maar doeltreffend: bezoekers namen zelf iets lekkers mee om te delen.
C Vanwege brand kon de Nijkerkse sjoelclub niet terecht in het eigen clubhuis. Daarom werden de wedstrijden gespeeld in Buurthuis de Refter. Vanwege de warmte werden de partijen buiten afgewerkt.
U Boze buurtbewoners protesteerden op ludieke wijze voor Buurthuis De Refter. Ze zijn het er niet mee eens dat er niet meer gesjoeld mag worden, vanwege geluidsoverlast.




















